זכאות לביטוחים

צוות מרכז יונתן פועל ללא הרף למציאת פתרונות מימון לכלל המטופלים שלו. מטרתנו היא לאפשר לכל אדם באשר הוא את היכולת לטפל בבעיות הפוגעות בתפקודו היומיומי ולאפשר לו איכות חיים ואורח חיים תקין. לשם יצירת המצב האידיאלי הזה שבו כל אחד יכול להגיע לטיפול, אנו משתדלים ככל הניתן לאפשר הסדרים מול כל קופות החולים, הביטוחים המשלימים וחברות הביטוח הפרטיות על מנת להנגיש את השירותים שלנו לכולם. עם זאת, אנו ממליצים בחום להתעדכן מול קופות החולים וחברות הביטוח לגבי הכיסויים הקיימים, וכן להתעדכן מולנו לגבי שינויים בהסכמים ככל שיהיו.

הסדרים מול קופות החולים

חוק הביטוח הבריאות ממלכתי קובע שכל אזרח ישראלי זכאי לקבל שירותי בריאות שונים הכלולים במסגרת ההתחייבות שלהם בקופות החולים. סל הבריאות הממלכתי הבסיסי זהה לכל קופות החולים. עם זאת, קופות החולים מציעות הרחבה הנקראים שב"ן – שירותי בריאות נוספים – המוכרים לנו כביטוחים משלימים מטעם הקופה וכרוכים בתשלום חודשי נוסף. כמו כן, יש מי שרוכש ביטוח בריאות פרטי דרך חברות הביטוח השונות עבור כיסויים נוספים.
יש לציין, כי כל קופת חולים מציעה במסגרת שירותי הביטוח הנרחבים שלה סל שונה של שירותים, אותו היא רשאית לשנות מעת לעת. כל קופה מעניקה זכאות למבוטח לייעוץ מקצועי, בתוספת עלות השתתפות עצמית.

ביטוחי בריאות פרטיים של חברות ביטוח

ביטוחי בריאות פרטיים מוצעים על ידי חברות ביטוח שונות, המעניקות במסגרת הפוליסה סל נוסף של שירותים וכיסויים מעבר למה שהמבוטח זכאי לו במסגרת קופות החולים והשב"ן, כאשר המיקוד הינו ברפואה הפרטית. ישנם סוגי ביטוחי בריאות שונים, הנבדלים זה מזה בהיקף הכיסוי, בעלות החודשית, בעלות ההשתתפות העצמית ובסוגי השירותים הכלולים בהם. ביטוחי הבריאות בחברות הביטוח מקנות למטופלים קבלת שירות רפואי מגוון ונרחב יותר, ולרוב בהמתנה קצרה יותר לתורים. למידע על הזכאות במסגרת הביטוח שברשותכם יש לפנות לחברה המבטחת.

הסדרים במחלקות השונות במרכז יונתן

דר בנקוביץ ואדים – החלפת מפרקים
קופות חולים: כללית, מאוחדת, לאומית, מכבי
חברות ביטוח: הראל, כלל, מנורה, איילון, הפניקס

ד"ר שייניס דימיטרי – גב ועמוד שדרה 
קופות חולים: מכבי, כללית, לאומית

ד"ר סימנובסקי נאום – אורותופדיית ילדים
באופן פרטי בלבד.

טיפול שמרני בהזרקות – מרכז יונתן
בהתאם לפוליסת הביטוח הפרטי שברשותכם, תחת הסעיף "טיפול דוחה/מחליף ניתוח" (יש לבדוק מול חברת הביטוח)

דילוג לתוכן